Na pohár do Kolína v repre pauze

Zápas 3. kola MOL Cupu odehrají Klokani ve středu 11. října.

Na pohár do Kolína v repre pauze

Opakovaný los třetího kola domácího poháru MOL Cup přisoudil Klokanům jako soupeře třetiligovou Spartu Kolín. Zápas se bude hrát na kolínském stadionu v Borkách v říjnové reprezentační přestávce. Přesný termín je středa 11. října od 15:30. Čas výkopu utkání byl stanoven s ohledem na možné protažení utkání až do penaltového rozstřelu, kdy kolínský stadion nedisponuje umělým osvětlením. Informace o vstupenkách pro naše fanoušky přineseme brzy.

SK SPARTA KOLÍN
Soupeř Bohemians po sedmi odehraných kolech uzavírá na 8. místě první polovinu tabulky skupiny B v České fotbalové lize. Po třech porážkách v řadě se na Kolín o víkendu usmálo bodové štěstí, když dokázal o gól zvítězit venku nad rezervou Mladé Boleslavi 2:1. Před utkáním s Bohemkou čekají Kolín ještě tři soutěžní utkání, kdy postupně vyzve Přepeře, béčko Hradce Králové a čtyři dny před pohárovým zápasem s Bohemkou narazí na stoprocentního lídra ČFL, kterým jsou Zápy. Ty v letošní sezoně zatím neztratily ani bod a dokonce ani jednou v sedmi zápasech neinkasovaly.

#BOHEMKADOTOHO