Detail uživatele diskuzního fóra - sikiho_grupa

Datum prvního příspěvku
05.08.2006
Celkový počet příspěvků
468
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 411
Ptejte se vedení Bohemky 26
Družstvo fanoušků Bohemians 3
Fotbal - ČR a zahraničí 2
Tlachy a kecy 19
Bug Reporting 5
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
uaxWeGsj 19 berjir
lIkemWWb 13
tPzmVUff 7
7GPC+WqQ 4
XV4JBj+y 3
45qemPmF 3
SRfwrpR7 2
7gVOvQy0 2
+wyiLcwF 2
QTEfVmrB 2
IghcPWwu 1 klokan1974
Njg8Y8vv 1
qawyN6UJ 1
e4wdv3j1 1
puLrFm2d 1
pnciu9eT 1
eCLLhGx8 1
cLMzA6wr 1
6TNGqd79 1
NkMbXxDg 1
wa31M6Kq 1
1z6poq0e 1 Miklik
p3PAkP0e 1
khY782Z0 1
yQf6jfsC 1

Gólman Jiří Pavlenka, 32let, ex Werder Brémy, 21x repre, končí ve Německu...Názor na něj?

No jenže proti postavení mladejch, či dokonce juniorů se postavilo pár "ligových expertů" a nazvali to znevážením ligy a dokonce i narušením regulérnosti ligy... Nicméně dokud se nezačne samo vedení ligy chovat profesionálně a nebude taková pochybení (Adámková v Karviné nebo pardubické prase proti Prekopovi) tresta i třeba dodatečně a především exemplárně můžem stavět kdekoho, ale na druhou stranu je to do JČ blíž než do Karviné či Zlína..No za mě ať padnou Zlín a černý p.dele v ČB

Už jednou jsem se na to ptal, ale bez odpovědi..Tak znovu: opravdu máme věřit tomu, že TK po zápase trvá dvě minuty?

Kolda napsal:

Nemáš statistiku jak sme si vedli s těma ňoumama z naší skupiny? Mě to odhadem příliš optimismem nenaplňuje.

Bohemians - Gablonz - 1:0, 2:0

Bohemians - Gotwaldov - 0:0, 2:2

Bohemians - Dynamo - 0:3, 0:0

Bohemians - Karviná - 1:0, 1:1

Bohemians - Pardubice - 1:0

Takže zatím 4x výhra, 4x remíza a jedná porážka...Takž optimismus, ale jedna Karviná mi stačila...Na ostatních budem fandit z plnejch plic Bohemka z Vršovic!

Dobrý den, jak bude vypadat organizace 13.12.? Co když někdo bude chtít jen na Vánoce s Klokanem neb musí na noc do práce?

Vinohradian napsal:

Ok. Tak my se přidáme. Budeme tři v Bodo už od úterý večer. 

Pokud chcete jít s námi do pivovaru je nutno se přihlásit předem...už tu někdo dal můj email tak prosím dnes do 11h...Díky...