Detail uživatele diskuzního fóra - babusek

Datum prvního příspěvku
02.04.2010
Celkový počet příspěvků
154
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 145
Ptejte se vedení Bohemky 3
Tlachy a kecy 6
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
l6vbE2BD 51
QRhCm82R 40
cY/1ZZzu 8
xAOWkrGe 6
zJi55PsR 5
ubhFPw+Q 5
V+CBZNbG 4
qsTg0g5v 4
5ACFRDw+ 3
rZkXg3rU 3
mUzlUbRP 3
gzZslyOs 3
DfzvvzXV 2
aX3NaoUx 2
YHix8BKq 2
SRu5FBVn 1
+Zm4VPeA 1
IRDYsUMG 1
II6Rm4Va 1
fA4DXUUN 1
Nw5Grejm 1
2K5he5t8 1
DOrY+Mmj 1
DcLofEIJ 1
kGZuNe4w 1
te5aemZQ 1

Ivo KUBKA napsal:

Něco pro pamětníky, ať zde není jen samá ponurá nálada. V roce 1958 jsem stál u plotu pod dřevěnkou, abych viděl na hřiště. Fotograf Jarda Šálek nám tam nosil momentky z minulých zápasů. Tuším, že ...

Tak tuto generaci jsem ještě "nestihl", o to víc Vám zavidím.

Jinak plný souhlas se závěrem Vašeho příspěvku.

CarlUweSteeb napsal:

Dobre podepsal se Dostal - tak kdo se z tech tricatniku vyhodi.Uz ted je to pomaly. Tak trener tvrdil,ze z rychlime.Kostl ani Dostal vpravo zrovna nebehaj 100 za 11.

Že bychom se měli navážet zrovna do Dostyho? To snad ne.

Tým samozřejmě potřebuje i rychlé hráče a věřme, že nějaké získáme.

Po pravdě, to co tady "předvádíme" na diskuzi, by mě jako majitele hodně odrazovalo v budoucích plánech. Chápete vůbec někteří, co všechno naši majitelé již zvládli a co všechno ještě zvládnout chtějí.

A my pořád hledáme, co bychom komu vyčetli atd.

Jasně, chceme navázat na mistry z roku 83, ale chce to i pokoru nás fanoušků a věřím, že tým postupně zkvalitníme a radost zase přijde, i když to nebude třeba mistr ligy.

bonano30 napsal:

Já doufám, že pan Veselý zůstane a odejdou pryč případní nespokojenci.At je to kdokoli.

Myslím že trenér Veselý je ideální trenér pro Bohemku a věřím, že to v budoucnu ještě dokáže. 

kníže napsal:

No sestup asi nehrozí. Takže na konci ligy si zahrají i mladí kluci, Necid si snad konečně dostřílí tu stovku, Veselý dle mého skočí a zůstane u repre a Bohemku předá někomu z asistentů. Toť ...

Sestup asi nehrozí. To ostatní je skutečně jen Vaše představa...

rio napo napsal:

Nevím v jaké je to fázi nyní , ale před sezónou se říkalo, že by se mělo reorganizovat. Z obou skupin mělo být sloučeno vždy prvních osm do jedné třetí ligy a druhé poloviny do ...

Ano, zatím to odložili, Erich Brabec to přepracovává po Psotkovi co utekl do Brna.

Byl to včera balzám na duši! Nenechme si to zkazit jakoby arbitrem!

Je to tu neustále dokola a je to již hodně trapné. Valda je slušný gólman a dobrej chlap a jako dvojka si rozhodně svoje odchytá. 

tomiisek napsal:

Muzik 55 zapasu 0 + 0Osma 37 zapasu 3 + 1Osma vekem o 2 roky perspektivnejsi.

Podíval bych se na to prakticky. Můža nastoupí rád v jakékoliv /minimální/ minutáži a jezdí doslova po zadku.

Osmančík chtěl plnou minutáž a šel za "lepším". V ČB zjistili, že to není ani na tu malou minutáž v I.lize.

Tím pádem o nějaké perspektivě vzhledem k věku není vůbec potřeba mluvit.

bofalos napsal:

Myslíte si,že to takto nefunguje? Myslíte si,že jsem někoho urazil nebo byl nějak sprostý? Já bych byl samozřejmně spokojen aby jsme kádr doplňovali pomocí skautingu a ne pomocí nabídek manažerů aj. V Trnavě nějak moc ...

Dobrý den, nemáte se zač omlouvat, prostě jste napsal svůj názor a já k tomu měl poznámku, že bychom měli být pozitivnější a vedení i hráčům více věřit. Něco se nepovede, něco povede, ale věřím, že v našem klubu zodpovědní lidé pracují na maximum. Skutečně se nedalo čekat, že zopakujeme to co vloni...Hodně týmů velmi podporuje region, což u nás už vůbec není a tak bychom mohli pokračovat. Snad nás čekají lepší časy.

Mějte se fajn!